Komanda>

SANDRA ALECHNOVIČIŪTĖ

Esu pardavimų srityje dešimt metų, su NT rinka dirbu trečius metus, mėgaujuosi savo darbu ir džiaugiuosi, kai įsiklausius į kliento poreikius kartu ieškome ir randame geriausią sprendimą.

Konsultuoju bei padedu surasti, parduoti ir išnuomoti nekilnojamąjį turtą. Dirbu su gyvenamojo NT, taip pat žemės sklypų pardavimu, paieška, nuoma. 

Kalbos:

Lietuvių, anglų

Atsiliepimai

Profesionali ir išmananti savo darbą komandą! Su pasitikėjimu patikėjome savo būstą ir galėjome būti ramūs, jog darbas bus atliktas profesionaliai! Asmeniškai ačiū Sandrai Alechnovičiūtei, kurios darbas viršijo lūkesčius!

Gintarė

Profesionali komanda gebanti pateikti naudingus architektūrinius suplanavimo, išdėstymo pasiūlymus, kuruoti ir realizuoti projektą. Atsakingas požiūris į darbą, kliento poreikių ir galimybių supratimas, taip pat nuolatinė pagalba nuo projekto pirminės stadijos iki realizacijos.

Donatas R.

Darbo išmanymas, naudingi patarimai bei matomas didelis žinių bagažas ir ilgametė patirtis lėmė mūsų pasirinkimą. Ačiū už sklandų ir nuoširdų bendradarbiavimą parduodant mūsų butą.

Asta B.

Tikri savo srities profesionalai 🙂 Visada atsakys į visus aktualius klausimus ir padės priimti geriausią sprendimą.

Dalius K.

NT Eksperto objektai

Parduodamas namas Geležinkelio pylimo g., Gargžduose, 189.95 kv.m ploto

Parduodamas namas Geležinkelio pylimo g., Gargžduose, 189.95 kv.m ploto

  • Geležinkelio pylimo g. , Gargždų m.
  • 189.95 kv/m
  • 220 000 €