Apie mus

Apie mus

REALA – tai profesionali, auganti, sąžininga ir atsakingai veikianti nekilnojamojo turto agentūra.

Esame ne frančizinė kompanija, dirbame komandiškai ir siekiame geriausių rezultatų visuose NT segmentuose. Norime perteikti kokybiškas paslaugas tiek mažos, tiek didžiausios vertės nekilnojamojo turto objektams.

Puikiai išmanome pirminės rinkos (naujos statybos) nekilnojamojo turto pardavimo procesą. Konsultuojame vystytojus nuo pirminės idėjos, jaučiame rinkos pulsą, teikiame naudingus patarimus poreikio, išplanavimo, būtinybių klausimais bei visapusiškai administruojame projektus iki sėkmingai sudarytų notarinių sandorių.

Kasdien, visoje Lietuvoje dirbame su antrinės rinkos gyvenamojo būsto segmentu, taip pat visų paskirčių sklypais, suteikdami savo klientams profesionalias ir ilgalaikiu bendradarbiavimu grįstas tarpininkavimo paslaugas.

Sukauptą didelę patirtį komercinio NT rinkoje, panaudojame teikdami profesionalias tarpininkavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Padedame rasti, labiausiai kliento poreikiams atitinkačias, įvairių paskirčių komercines patalpas tiek nuomai, tiek įsigijimui.

Bendradarbiaujame su Lietuvos bankais ir kredito unijomis, konsultuojame savo klientus, patariame, organizuojame trūkstamų ir būtinų dokumentų parengimą, lydime viso pirkimo-pardavimo metu, taip taupydami kliento laiką ir optimizuodami sąnaudas.

Kartu su užsienio partneriais iš Ispanijos, Tenerifės, Š. Kipro, P. Kipro bei Italijos padedame savo klientams surasti ir įsigyti NT investicijai arba savo poreikiams.

Taip pat turime profesionalią specialistų komandą, kuri gali įgyvendinti tiek remontuotinų, tiek dalinės apdailos unikaliausius įrengimo projektus Vilniaus ir Kauno regionuose.

Savo klientams

INVESTUOTOJAMS

Tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims siūlome investicinius NT objektus ir visapusišką pagalbą projektų vystymo bei pardavimo stadijose.

VYSTYTOJAMS

Siūlome investiciškai naudingiausius ir nereklamuojamus žemės sklypų masyvus NT projektų vystymui bei renovuotinus NT objektus gerai investicinei grąžai gauti.

NT PARDAVĖJAMS

Siūlome profesionalumu ir patirtimi grįstą ilgalaikį bendradarbiavimą bei konsultavimą visais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais.

NT PIRKĖJAMS

Padėsime išsirinkti, įsigyti norimą NT ir atsakysime į visus kilusius klausimus, susijusius su nekilnojamojo turto realizacijos tema.