Apie mus

Apie mus

REALA – tai profesionali, sąžininga ir atsakingai veikianti nekilnojamojo turto agentūra.

Mūsų vizija

Būti pirmaujančia NT agentūra Lietuvoje, žinoma dėl nepriekaištingo klientų aptarnavimo, aukščiausios kokybės paslaugų bei gebėjimo patenkinti klientų lūkesčius per optimaliausia laiką.

Mūsų misija

Sukurti ilgalaikius santykius su klientais, pagrįstus pasitikėjimu ir pagarba.

Perteikiame kokybiškas paslaugas tiek mažos, tiek didžiausios vertės NT objektams.

PIRMINĖ RINKA

Konsultuojame vystytojus nuo pirminės idėjos, jaučiame rinkos pulsą, teikiame naudingus patarimus poreikio, išplanavimo, būtinybių klausimais bei visapusiškai administruojame projektus iki sėkmingai sudarytų notarinių sandorių.

ANTRINĖ RINKA

Kasdien, visoje Lietuvoje dirbame su antrinės rinkos gyvenamojo būsto segmentu, taip pat visų paskirčių sklypais, suteikdami savo klientams profesionalias ir ilgalaikiu bendradarbiavimu grįstas tarpininkavimo paslaugas.

KOMERCINIS NT

Sukauptą didelę patirtį komercinio NT rinkoje, panaudojame teikdami profesionalias tarpininkavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Padedame rasti, labiausiai kliento poreikiams atitinkantį, įvairių paskirčių komercinį turtą įsigijimui arba nuomai.

UŽSIENIO NT

Kartu su užsienio partneriais iš Ispanijos, Tenerifės, Š. Kipro, P. Kipro bei Italijos padedame savo klientams surasti ir įsigyti NT investicijai arba savo poreikiams.