Karjera

Karjera

Prisijunkite prie profesionalios Reala komandos!

Ar svajojate apie karjerą, kurioje galite būti savo likimo kalvis? Kur jūsų pastangos ir talentas tiesiogiai lemia jūsų pajamas? Reala nekilnojamojo turto agentūra siūlo ne tik konkurencingas komisinio atlygio dalybas, bet ir galimybę kontroliuoti savo uždarbį!

Kodėl verta rinktis Reala nekilnojamojo turto eksperto kelią?

  • Uždirbkite nuo 90 iki 100% komisinių: Mūsų brokeriai yra motyvuota ir gerai apmokyta komanda, kuriai suteikiama laisvė ir ištekliai, reikalingi sėkmingai dirbti. Jūs tiesiogiai kontroliuojate savo darbo laiką ir pastangas, o tai reiškia, kad turite neribotas galimybes užsidirbti.
  • Tapkite lyderiu: Mūsų brokeriai yra daugiau nei tik pardavėjai. Jie yra patikimi patarėjai, padedantys klientams priimti svarbius sprendimus dėl nekilnojamojo turto. Mes suteikiame jums įrankius, savo patirtį ir mokymus, kurių reikia norint tapti nekilnojamojo turto srities ekspertu.
  • Lankstus darbo grafikas: Suprantame, kad gyvenimas kupinas įsipareigojimų. Mūsų brokeriai gali patys susiplanuoti savo darbo laiką, todėl galite lengvai suderinti karjerą su šeimos poreikiais ir asmeniniu gyvenimu.
  • Palaikanti darbo aplinka: Mūsų komanda sudaryta iš patyrusių ir motyvuotų NT ekspertų, kurie palaiko vienas kitą, mielai dalijasi savo žiniomis bei patirtimi, taip sukuriant tokią atmosferą, kurioje kiekvienas galėtų jaustis vertinamas ir gerbiamas.

Jei esate pasiruošę pradėti įdomią ir pelningą karjerą, kurioje galite kontroliuoti savo ateitį, užpildykite anketą apačioje ir mes susisieksime su jumis!

Reala – vieta, kur jūsų pastangos virsta sėkme!